Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
Мої статті [32]
політика [447]
оперативно
регіон [1592]
місцеві новини
світ [70]
планета
культура [177]
історія
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей


Головна » Статті » регіон

Кого персонально обрали депутатами Олександрійської міської ради?
 

 

Кого персонально обрали депутатами Олександрійської міської ради?

В Олександрійську міську раду сьомого скликання потрапляють 36 депутатів від семи місцевих осередків політичних партій.

Як раніше повідомляли "Олександрійські новини", за результатами паралельного підрахунку виборчих протоколів штабом "Народного фронту" стало відомо, що в Олександрійську міську раду потрапляють 8 депутатів від "Солідарності", 8 - від "Опозиційного блоку", по 5 депутатів від партій "Самопоміч" та "Батьківщина", 4 - від "Радикальної партії Олега Ляшка" та по 3 депутати від "Сили людей" та "Укропу".

Подальші розрахунки штабістів дозволяють спрогнозувати поіменні списки депутатів міської ради від партійного осередку кожної партії, які складатимуться з закріплених "перших номерів" списку та решти депутатів, які розташувались у списку по внутрішньопартійному рейтингу у відповідності до закону про вибори.

Отже, найімовірніший варіант, але поки що не остаточний, списку депутатів Олександрійської міської ради сьомого скликання матиме наступний вигляд:

«Солідарність»:

  1. Закріплений номер у списку – Андрій Коломійцев;
  2. Ярослав Мацак - 1 місце по округу № 2 (виборча дільниця № 350743 у дитсадку № 20);
  3. Віталій Заріцький - 1 місце по округу № 21 (виборча дільниця № 350762 в актовому залі училища № 17);
  4. Михайло Сулятицький - 1 місце по округу № 10 (виборча дільниця № 350751 в училищі культури);
  5. Сергій Ракута - 1 місце по округу № 5 (виборча дільниця № 350746 у гімназії-школі мистецтв);
  6. икола Острівний - 1 місце по округу №  35 (виборчі дільниці № 350778 у селі Звенигородка та № 350779 у селі Марто-іванівка);

7. Іван Баранов - 1 місце по округу № 16 (виборча дільниця № 350757 у палаці кульури «Світлопольський»);

  1. Володимир Хирса - 1 місце по округу № 11 (виборча дільниця № 350752 у школі № 19).

 

«Опозиційний блок»:

  1. Закріплений номер у списку – Людмила Давиденко;
  2. етяна Темник - 1 місце по округу № 32 (виборча дільниця № 350774 у приміщенні гірничо-рятувального загону на «Перемозі»);
  3. Анатолій Дичко - 1 місце по округу № 28 (виборча дільниця № 350770 у школі № 6);
  4. Галина Кісельова - 1 місце по округу № 26 (виборча дільниця № 350768 у школі № 7);
  5. італій Лоцман - 2 місце по округу № 5 (виборча дільниця № 350746 у гімназії-школі мистецтв);
  6. Віктор Приходько - 1 місце по округу № 8 (виборча дільниця № 350749 у політехнічному коледжі);
  7. Олександр Цапюк - 1 місце по округу № 24 (виборча дільниця № 350765 у дитсадку № 2);
  8. Анатолій Горошко - 1 місце по округу № 30 (виборча дільниця № 350772 в КІРУЕ).

 

«Самопоміч»:

  1. Закріплений номер у списку – Микола Воробченко;
  2. Михайло Матвієнко - 1 місце по округу № 25 (виборча дільниця № 350766 у приміщенні тресту «Олександріярозрізобуд»);
  3. Юрій Бойко - 2 місце по округу № 36 (виборча дільниця № 350780 на Пантаївці);
  4. Євген Моцний – 3 місце по округу № 7 (виборча дільниця № 350748 у міському Будинку культури по вул. 6-го Грудня);
  5. митро Колісник - 2 місце по округу № 33 (виборча дільниця № 350775 у будинку культури селища Димитрового).

 

«Батьківщина»:

  1. Закріплений номер у списку – Олена Богоявленська;
  2. Валентин Жежеря - 1 місце по округу № 19 (виборча дільниця № 350760 у колегіумі);
  3. Наталія Олійник - 4 місце по округу № 7 (виборча дільниця № 350748 у міському Будинку культури по вул. 6-го Грудня);
  4. Оксана Нєгіна - 3 місце по округу № 25 (виборча дільниця № 350766 у приміщенні тресту «Олександріярозрізобуд»);
  5. Вікторія Загуменна - 4 місце по округу № 15 (виборча дільниця № 350756 у школі № 15).

 

«Радикальна партія»:

  1. Закріплений номер у списку – Олександр Ходак;
  2. икола Смакула – 1 місце по округу № 36 (виборча дільниця № 350780 на Пантаївці);
  3. Сергій Гриценко – 1 місце по округу № 9 (виборча дільниця № 350750 у музичній школі);
  4. Віталій Данільченко – 1 місце по округу № 34 (виборчі дільниці № 350776 у школі № 12 та № 350777 у музичній школі селища Димитрового).

 

«Сила людей»:

  1. Закріплений номер у списку – Володимир Дожджаник;
  2. Олена Бондаренко - 1 місце по округу № 29 (виборча дільниця № 350771 в училищі № 7);
  3. Олег Холохоленко – 3 місце по округу № 27 (виборчі дільниці № 350769 в ДТСААФ та № 350781 у геріатричному будинку).

 

  •  
  • Сергій Мельник - 6 місце по округу № 10 (виборча дільниця № 350751 в училищі культури);
  • Ігор Руденко - 6 місце по округу № 17 (виборча дільниця № 350758 в дитячій лікарні);

 

  1. Павло Шевченко - 6 місце по округу № 25 (виборча дільниця № 350766 у приміщенні тресту «Олександріярозрізобуд»).

 

Представлений нами персональний список нових міських депутатів Олександрії визначений попередньо і є неофіційним. Навіть після оприлюднення офіційного рейтингу новобраних міських депутатів, він одразу може змінитись. Адже серед зазначеного переліку кадидатів є особи, що одночасно з виборами до Олександрійської міської ради обираються і до Кіровоградської обласної ради. Тому в разі їх одночасного обрання депутатами до обох рад, цим представникам партій прийдеться визначитись, у якій раді вони представлятимуть олександрійських виборців.

Крім того новообрані кандидати можуть і просто відмовитись від того, щоб ставати депутатом міської ради. Тоді їх місце повинен зайняти колега по партійному списку, що наступний за рейтингом.

Категорія: регіон | Додав: sokil (26.10.2015)
Переглядів: 99 | Теги: вибори | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: